KONTAKTA OSS

Kontaktformulär

Huvudkontor & Försäljning - Gränna
Besöksadress
Brahegatan 21
563 32 GRÄNNA

Kundtjänst: 08-447 56 00
Fax  : 08-447 56 19

VD/konsult:
Jörgen Folkesson
jorgen.folkesson@fhd.se
08-447 56 01
shutterstock 221431012shutterstock 221431012
shutterstock 221431012
Support:
Jannike Folkesson 
Jannike.folkesson@fhd.se

Knivsta - support och försäljning
Trunstavägen 37 B
741 90 Knivsta

shutterstock 221431012shutterstock 221431012
shutterstock 221431012
Malmö - ekonomi support och försäljning
Box 3120
200 22 Malmö

shutterstock 221431012shutterstock 221431012
shutterstock 221431012
shutterstock 221431012shutterstock 221431012
shutterstock 221431012
Ekonomi:
Bert Svensson
shutterstock 221431012shutterstock 221431012
shutterstock 221431012
Support:
Fredrik Roxelius
​​​​​​​fredrik.roxelius@fhd.se
Vänersborg - utveckling och försäljning
Södergatan 5 B
462 34 Vänersborg
Systemchef/konsult:
Ulf Catoni
ulf.catoni@fhd.se
08-447 56 06
Support

shutterstock 221431012shutterstock 221431012
shutterstock 221431012
RONNEBY
Andreas Lindvall andreas.lindvall@fhd.se
shutterstock 221431012shutterstock 221431012
shutterstock 221431012
HOFORS
Erling Andersson
erling.andersson@fhd.se
shutterstock 221431012shutterstock 221431012
shutterstock 221431012
KARLSKRONA
Lennart Svensson
​​​​​​​lennart.svensson@fhd.se
Utveckling

shutterstock 221431012shutterstock 221431012
shutterstock 221431012
PARTILLE
​​​​​​​Henrik Hernqvist
henrik.hernqvist@fhd.se
​​​​​​​
08-447 56 07
shutterstock 221431012shutterstock 221431012
shutterstock 221431012
FALUN
Jan Lindberg
​​​​​​​jan.lindberg@fhd.se
shutterstock 221431012shutterstock 221431012
shutterstock 221431012
FALUN
Magnus Andersson
​​​​​​​magnus.andersson@fhd.se

CASIO
TROLLHÄTTAN
Joel Bryntesson
joel.bryntesson@fhd.se
08-447 56 15
KNIVSTA
Henrik Hallström
henrik.hallstrom@fhd.se
08-447 56 17
ULRICEHAMN
Johan Hagström
johan.hagstrom@fhd.se

Fackhandelsdata

Brahegatan 21
563 32  GRÄNNA

Växel: 08-447 56 00
Fax : 08- 447 59 19
Mail: info@fhd.se